> Wrotki | Skates4u.pl

 

 

Riedell to amerykański producent najwyższej jakości butów łyżwiarskich i wrotek z ponad 70 letnią tradycją. Wytwarza kilkadziesiąt modeli wrotek, w tym modele ręcznie szyte w USA. Wszystkie możesz kupić lub sprowadzić na zamówienie zamówić w Skates4u.pl

 

Przykładowe modele:

 

 

 

Riedell Dart – cena detal 489 PLN

Wrotki dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Świetne do jazdy na co dzień, nadają się również dla dziewczyn chcących spróbować swych sił w Roller Derby. Sznurówki i klucz w zestawie.

 

 

Riedell R3 – cena detal 589 PLN

Podstawowy model dedykowany do Roller Derby, doskonały również do codziennej jazdy. Przeznaczony dla początkujących i średniozaawnasowanych. Od modelu Dart różni się lepiej wykonanym butem - solidniej obszytym, wykonanym z lepszego materiału i o nieco większej sztywności. Doskonałe do nauki jazdy dla mężczyzn!

 

 

 

Riedell Angel Whitecena detal 739 PLN

Klasyczne wrotki z wysokim butem. Podstawowy model Riedell do jazdy figurowej, dedykowane do jazdy na Sali, po wymianie kółek na miękkie będą doskonałe również do jazdy po mieście.

 

 

 

Moxi Lollycena detal 1449 PLN

Moxi - najwspanialsze wrotki świata! Ręcznie szyte w Kaliforni. Uniwersalne zastosowanie! Idealne do jazdy po nadmorskich promanadach i miejskich deptakach, świetne również do jazdy na co dzień czy skateparku. Piękne i kultowe Przeznaczone zarówno dla początkujących jak i eskpertek w jeździe na wrotkach. Standardowe miękkie kółka 78a zapewniają komfort na każdej nawierzchni. Możliwość zamówienia samego buta lub zamontowania innego plate'a.